Pages Menu
Categories Menu

Jak zostac pletwonurkiem

Chcieli wymyślić i wdrożyć nową broń zdolną do przełamania obrony port. Wojna się skończyła, a zamiast przejściem na ten ważny projekt, nic nie zostało zrobione w ciągu 17 lat pokoju. Zajęło pragnienie Mussoliniego do inwazji na Etiopię w 1935 roku, by odwieść księcia Borghese iść do przodu w rozwoju nowych, nieprzewidzianych broni. Od tego nowego wysiłku, historia wynalazku, badania, szkolenia i wykorzystania tej broni są dokładnie udokumentowane.zaciszeurody.eu Dwaj mężczyźni wkrótce może podejść i zaatakować cel, nigdy nie pokazuje się nad powierzchnią wody. A potem w czasie II wojny światowej, Dziesiąta Światło Flotylla ostatecznie udało się zniszczyć wszystkich brytyjskich pancerników!

Jednakże, zamiast działać na poruszać się dalej w tym kierunku, organy wojskowe poruszać się w innym kierunku. Ten bit historycznej aktualności pewnością zmusza czytelników do zastanawiać, co mogło się właściwie stało w tej wojnie, gdy Włochy zostały dopuszczone do dalszego korzystania z tych dzielnych wojowników przeciwko Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych!

Płetwonurków: Pierwsze bitwy jest dobrze napisane i udokumentowane pokrycie części naszej historii II wojny światowej. Jeśli jesteś zainteresowany w historii, aw szczególności broni i szczegóły na temat konkretnych działań przeciwko wrogowi, ta książka jest dla Ciebie! Można sobie sprawę, że ta grupa nigdy nie atakują Nowy Jork ... ale okazało się, że chłodzenie, jak blisko byli do tego konkretnego manewru!

Jak powiedziałem na początku, ta książka czyta się niemal jak powieść. Gdybym opisując ją jako fikcję, Nazwałbym to ekscytująca opowieść przygodowa ... Ale to było prawdziwe, a co znalazłem najbardziej emocjonująca była indywidualna, osobiste historie o wojowników, którzy ryzykowali swoje życie rutynowo w imieniu swojego kraju.

Ostateczna wspaniały akcent do tej książki był wywiad z Sergio Denti, jedynym pozostałym Frogman, który był 80 w tym czasie ta Dystrybutor chemii gospodarczej książka została opublikowana.Pan Denti nie został rozpoznany z Medal of Honor do 1993 roku! Lubię te miłe akcenty, które są często dodawane przez wydawcę Adolph Caso (także pułkownik USAR w stanie spoczynku), aby poprawić książki publikuje. On wiele razy pokazano jego zaangażowanie i miłość do swego dziedzictwa! Bardzo podobał mi tę książkę i polecam go wszystkim zainteresowanym czytelnikom!

G. A. Bixler jest współwłaścicielem witryny przeglądarki internetowej niezależny fachowiec Zarezerwuj opinie. Ma ponad 40-letnie doświadczenie w administracji oświatowej i wydawniczej. Nowe lub dobrze znane, na własny publikowane, czy mała prasowych Autorzy są mile widziani! Porównaj nasze ceny do innych profesjonalnych stron recenzja książki!

Artykuł dzięki: