Pages Menu
Categories Menu

Gdzie uczyc sie plywac

Gdzie uczyc sie plywac

Jednym z największych wyzwań niemieckich okrętów podwodnych w II wojnie światowej i coś co pomogło siły sprzymierzone ogromnie była rzeczywistość, że U-booty musiały powierzchni, aby naładować swoje baterie. To sprawiło, że je podatnymi. Cóż, do przodu do dziś, najbardziej wysokoprężne opalane podwodne jeszcze to wyzwanie, a nawet AUVs lub autonomiczny pojazd podwodny mają taką samą wyzwanie.projekty sklepów Wiele z tych AUVs są zasilane energią słoneczną i muszą pozostać tuż przy powierzchni lub na powierzchni. No cóż, może to też się zmienia?

Gizmag technologii czasopisma miał ciekawy kawałek opublikowany w dniu 12 czerwca 2012 pod tytułem; "Specjalne ogniwa słoneczne wytwarzają energię elektryczną z promieni słonecznych podwodnego" przez ich słynnego pisarza Ben Coxworth który stwierdził;

"USA NRL opracowano podwodnych ogniw słonecznych woda absorbuje znacznie widma światła słonecznego. -. Niebiesko-zielone światło jest ostatnią część widma absorbowana, a więc wnika w najdalej od powierzchni wierzchnia krzemowe ogniwa słoneczne są dopasowane do . pełnego widma słonecznego, nie ma sensu podwodne komórki galu indu fosforek są wysoce skuteczne w konwersji światła w mniej intensywnej fali niebiesko-zielone na energię elektryczną - maksymalna głębokość 30-feet zapewnić wyjście z 7 watów na metr kwadratowy - wystarczy do zasilenia urządzenia takie jak czujnik środowiska. "

A teraz możliwość korzystania z paneli słonecznych podwodny zmienia grę dla tak wielu rzeczy. W artykule wspomina czujniki środowiskowe, a to jest idealne do tego wniosku, ale to dopiero początek. Rozważmy na przykład pułapki homara, górna z homara pułapek może mieć panele słoneczne i wysłać sygnał, gdy pułapka była pełna, coś, co na pewno chcesz rybacy.
Artykuł dzięki: