Pages Menu
Categories Menu

Gdzie lepiej nie nurkowac

Zazwyczaj przyniesie ekspertów i nie dają honorarium. Zaletą jest to, że jest możliwe, aby dać 20 darmowych przemówienia ... 20 największych rynków na BOOK wszystko opłacone Book Tour! Jeśli jesteś w stanie pomóc wydawcom w ten sposób będą mogli spędzić czas promowanie was na tych rynkach. Także, to jest wówczas prawdopodobne, że książka będzie sprzedać więcej egzemplarzy, a może być poproszony o napisanie kolejnej książki!

Najlepszym miejscem do otrzymania honorarium jest przez Studenckie Działania urzędów. Każdy z nich otrzymał budżet na wykładach. Jest to oczywiście najbardziej konkurencyjną wszystkich rynkach. Jeśli chcesz rywalizować, oto kilka wskazówek.

Po pierwsze, należy skontaktować się z dzielnicy uniwersyteckiej i poprosić o kopię swojego NACA (National Association of Campus Działalności) katalogu. Zanotuj informacje o szkołach, które warto kierować, a przekonasz się nazwiska osób odpowiedzialnych za głośnikami rezerwacji. Możesz wysłać korespondencję seryjną, czy tylko rynek dla kilku wybranych miast. Następnie wywołać Student Inne dyrektora i / PR Studenta Wykład Chair, aby powiedzieć im, kim jesteś i co zamierzają. Osoby te są zajęte. Jeśli https://zarabiajwavon.pl/ się je przez telefon, jesteś szczęśliwy. Najlepszym sposobem, aby przyciągnąć ich uwagę, jeśli nie spięcie przez telefon jest wysyłanie wzrok materiały promocyjne plus dynamiczne wideo lub DVD z mówisz za pośrednictwem poczty elektronicznej i pocztą. Wykonaj to się z połączenia lub dwa lub trzy. Jeśli się emocjonalną więź z nimi w pierwszym naborze i decydują się na książki, którą, być może trzeba je podłączyć. Jeśli nie, być może trzeba będzie kontynuować wysyłanie wycinków prasowych na książki i rozwijanie relacji z nimi.

Gdy robią książki, którą należy uzyskać wiążące zobowiązanie na piśmie. Mogą one zwykle faksem do Ciebie w ciągu najbliższych dwóch dni, i zawsze muszą być podpisane przez ich doradcy.
Artykuł dzięki: https://ignikom.pl/