Pages Menu
Categories Menu

Gdzie lepiej nie nurkowac

Zazwyczaj przyniesie ekspertów i nie dają honorarium. Zaletą jest to, że jest możliwe, aby dać 20 darmowych przemówienia ... 20 największych rynków na BOOK wszystko opłacone Book Tour! Jeśli jesteś w stanie pomóc wydawcom w ten sposób będą mogli spędzić czas promowanie was na tych rynkach. Także, to jest wówczas prawdopodobne, że książka będzie sprzedać więcej egzemplarzy, a może być poproszony o napisanie kolejnej książki!technika diamentowa Warszawa

Najlepszym miejscem do otrzymania honorarium jest przez Studenckie Działania urzędów. Każdy z nich otrzymał budżet na wykładach. Jest to oczywiście najbardziej konkurencyjną wszystkich rynkach. Jeśli chcesz rywalizować, oto kilka wskazówek.

Po pierwsze, należy skontaktować się z dzielnicy uniwersyteckiej i poprosić o kopię swojego NACA (National Association of Campus Działalności) katalogu. Zanotuj informacje o szkołach, które warto kierować, a przekonasz się nazwiska osób odpowiedzialnych za głośnikami rezerwacji. Możesz wysłać korespondencję seryjną, czy tylko rynek dla kilku wybranych miast. Następnie wywołać Student Inne dyrektora i / PR Studenta Wykład Chair, aby powiedzieć im, kim jesteś i co zamierzają. Osoby te są zajęte. Jeśli się je przez telefon, jesteś szczęśliwy. Najlepszym sposobem, aby przyciągnąć ich uwagę, jeśli nie spięcie przez telefon jest wysyłanie wzrok materiały promocyjne plus dynamiczne wideo lub DVD z mówisz za pośrednictwem poczty elektronicznej i pocztą. Wykonaj to się z połączenia lub dwa lub trzy. Jeśli się emocjonalną więź z nimi w pierwszym naborze i decydują się na książki, którą, być może trzeba je podłączyć. Jeśli nie, być może trzeba będzie kontynuować wysyłanie wycinków prasowych na książki i rozwijanie relacji z nimi.

Gdy robią książki, którą należy uzyskać wiążące zobowiązanie na piśmie. Mogą one zwykle faksem do Ciebie w ciągu najbliższych dwóch dni, i zawsze muszą być podpisane przez ich doradcy.
Artykuł dzięki: