Pages Menu
Categories Menu

Wplyw nurkowania na zdrowie

Wplyw nurkowania na zdrowie Colonial Williamsburg pełna zwiedzanie obejmie wizytę w 18 wieku zabytkowych budynków, takich jak Kapitolu i psychoterapeuci z Warszawy siedziba sądu, Szpitala Publicznego 1773, Raleigh Tavern, a Peyton Randolph House.

Jamestown Settlement Virginia

Jamestown Settlement jest odtworzenie pierwszej angielskiej osady Jamestown w Wirginii, Island.badania geotechniczne śląsk grupy podróży student będzie zobaczyć repliki statków, które złożyły podróż z Anglii: Discovery, na Godspeed i Susan Constant. Będą wprowadzić żywej historii wystawę indyjskich wsi i zobaczyć odtworzenie James Fort, gdzie koloniści pierwszy mieszkał. To interaktywne podejście do historii, zwany żywej historii, a nawet aktywnego uczenia się przez niektórych nauczycieli, jest to świetny sposób na zaangażowanie uczniów w naukę o epoce kolonialnej.

Materiały dydaktyczne wycieczka student Waszyngtonu i Williamsburgu / Jamestown jest równoważona przez zabawy i doświadczeń edukacyjnych. Studenci korzystają z przewodnikiem z Waszyngtonu i zabytkowego Williamsburg i historii życia programów edukacyjnych w osadzie Jamestown. Z takim podejściem do podróży edukacyjnych, uczniowie otrzymują duże doświadczenie uczenia się, a także wycieczkę do zapamiętania na całe życie.

Artykuł dzięki: