Pages Menu
Categories Menu

Pletwonurkowie - ich rola podczas wojny

Płetwonurków: Pierwsze bitwy

William Schofield i P. J. Carisella

Znaczący historyczne informacje wojnie, czytając prawie jak ekscytującą powieść została napisana przez Williama Schofield i P. J. Carisella. A "smak" wśród płetwonurków: bitew natychmiast przekazywane w przedmowie:

W szczytowym okresie II wojny światowej ... mała grupa śmiałek włoskiego Navymen roved Morza Śródziemnego i podniósł niszczący spustoszenie ...https://www.zeltech.pl/oferta/softstarty Były to "płetwonurków", piloci człowieka torped i samo-eksplodujące Eboats ... nowy typ wojownika. (Str. 5)

Ładowane z fascynujących zdjęć i wyraźnych szczegółach, ta książka przenosi się z szybkim ogłoszeniu przez księcia Valerio Borghese włoskiego Royal Navy w rozdziale 1, że Nowy Jork stał się celem dla tych ludzi. Był wyżywienie z dowódca naczelny niemieckiego Untersee floty. Borghese był liderem za działalność Dziesiątego światła Flotylli.

W środku każdej wojnie, ludzie, którzy kochają swój kraj, musi zatrzymać się i pozdrawia dzielnych, patriotycznej, żołnierzy, którzy z własnej woli iść na wojnę, aby wspierać swoich krajach. Nawet ci, którzy byli częścią nawodnienia ogrodów tarnów dziesiątego światła Flotylli a kto zastanawiał się nad decyzją w celu wsparcia wysiłków niemieckich, jednak przezwyciężył pytania osobiste i ryzykowali życie w kółko.

Zaprawdę, ci, którzy zostali zatrudnieni i zaakceptowany przypisanie do tej grupy były chyba obowiązek działać na własną rękę więcej niż jakikolwiek inny żołnierz w walkach II wojny światowej. Dla tych ludzi określonych samodzielnie lub z partnerem do podjęcia ... Battleships! Krążowniki! Niszczyciele! Kupieckie statki! Samolot! Zaatakowali Gibraltar, zatoki Suda, Afryka, Et. al., ale nikt nie wiedział, że tam są aż płetwonurków zniknęły!

Broń i taktyka planowane na Dziesiątej Światła Włoch zostały rozpoczęte w czasie I wojny światowej, kiedy wychodził na Austro-Węgier.
Artykuł dzięki: