Pages Menu
Categories Menu

Nurkowanie - jakiego sprzetu potrzebujesz

Half-Frog and Half-Salamander Fossil Found

Żaby, ropuchy, traszki i salamandry mogą być dość powszechne mieszkańcy ogrodów ludzi. Poza początkowym zaskoczeniu natyka jednej jak pozbyć patch warzyw nie może dać jeden z tych płazów drugie spojrzenie. Jednak, o dziwo, paleontolodzy bardzo mało wiedzą o ewolucji tych zwierząt i istnieje kilka okazów płazów takich jak żaby zachowane w zapisie kopalnym.https://ledolux.pl/category/oswietlenie-przemyslowe-led/ Żaby i ropuchy, bardzo podobne do tych, które można zobaczyć w ogrodzie były wokół w tym samym czasie, co dinozaury, ich stosunkowo małe, delikatne kości i nawyk zjedzone przez innych stworzeń oznacza jednak, że niewielu kopalne szczątki są oczywiście obfita stworzenia zostały zachowane dla naukowców do badania.

Zrozumienia ewolucji kręgowców na Ziemi

To z płazów, że gady, ptaki i ssaki ostatecznie ewoluowały, ale stara się zrozumieć ewolucję kręgowców czterech kończynach (tj czworonogów) został zawzięty brakiem dowodów kopalnych. Odnotowano bardzo niewiele skamieniałości znaleziono od paleozoiku Eon pomóc naukowcom w zszywania kladogram pokazać relacje między najwcześniejszych gruntów mieszkaniowych zwierząt i ich przodkowie z bardziej zaawansowanymi formami stworzenia naziemnej.

Kalka Początki Amphibia

Jeszcze przed uważamy ewolucyjną linii amniotes (stworzeń, które chronią ich zarodków w szczelnej konstrukcji - gadów, ssaków i ptaków, plus jakiś wczesnych czworonogów), ewolucji płazów była trudna do określenia. Teraz odkrycie "Frogmander" skamieniałości zwierzęcia, który pokazuje zarówno Anura (żaby) i Caudata (salamandry i traszki) cech może pomóc rozwiązać niektóre z tych problemów.

Half-żaba i Half-Salamander Creature

Nowoczesna klasa płazów składa się z trzech zakonów. Po pierwsze nie jest to najbardziej zróżnicowana grupa wokół dzisiejszy Anura składający się z żab i ropuch.
Artykuł dzięki: importer owoców i warzyw