Pages Menu
Categories Menu

Ile trwa kurs nurkowania

Ile trwa kurs nurkowania

Sprawdzają, czy ich ogromne światła nurek są w pełni naładowane. Dostają 4 powrót do światła, każda o 12 baterii D-cell i pasek ich na BCS. Będą potrzebować pół tuzina blask laski też.

Dół na łodzi widzą 22 nurków gotowych do nocnego spadku. Clem szpiegów żółtym bikini dziewczyny też, że wie, że jest ona pod wrażeniem z nim i tylko pojawił się, ponieważ musiała usłyszał, że on jechał.Produkcja opakowań kartonowych łódź Wszyscy na pokład łodzi i głowę na miejscu nurkowym. Oni wszyscy się przywiązany do swoich rzeczy i dodanie dodatkowych świateł cofania oraz pasek na akumulatorze (który jest wielkość

zbiornika 50 stóp sześciennych) na stronie jednego ze zbiorników. Tym razem dokładnie sprawdzić wąż 13.45 metrowy. Dodają 10 funtów każdy na ich pas wagi, ponieważ brak światła słonecznego sprawia, że ??bardziej prężny.

Facet na AOL, a Frogman wojsko, powiedział im o nocnego nurkowania w Cozumel. Pamiętali, że nie świeci się światło w czyjeś oczy i je wyłączyć, gdy pojawi się na górę. Jest kilka naprawdę schludne ludzie na AOL, nie widzieli nikogo, że jeszcze nie podoba.

Czas spełnić się. Clem pamięta umieścić swoją twardą okładkę kopię PADI nurkowania technicznego w swej encyklopedii wodoodpornego etui tym razem. Pamiętaj ci chłopcy mają mnóstwo szkoleń książki. Chłopaki ubrać się i wyglądają prawdziwe chłodzić wszystkie narzędzia i światła i błyska zwisające wszędzie. Może uda nam się być na okładce magazynu nurkowego Rodale za myślą.

Wchodzą do wody, zwrócić się do Coral Rock i włączyć www.glopex.com.pl światła Behemoth. Światła te sprawiają, lekki 747 lądowania wyglądają jak jeden z tych długopisów kieszeni że lekarz patrzy na swoje gardło. Clem gotowane kutasa Oscar Meyer trzymając go przed żarówką, kiedy pierwszy raz światło.

Koral skała pęka pod tęczą kolorów! Ale jak chłopcy zbliżyć, ryby zacznie spadać z szoku strumieniu świetlnym.Bubba myśli, że to jest świetne! Heck był lepszy niż rzucanie M80s w jeziorze i oglądanie płynę ryb.

Powrót na pokładzie łodzi grupa chłopaków z Gruzji intryguje wszystkich rzeczy Bubba i Clem mieć w swojej torbie nurkowania. To inspiruje Bubba i Clem stać instruktorzy. Usłyszeli to łatwo zostać instruktorem PADI! Więc pójdą na Florydę i być jedną zaraz po powrocie do domu.

Artykuł dzięki: Velox spray 1 l