Pages Menu
Categories Menu

Nurkowanie cala rodzina

ich mierniki, jeden ma 1700 funtów, a pozostałe około 1900 funtów w lewo. Clem robi kilka szybkich cypher dekodowanie i określa, że ??muszą oni mieli czołgów ukrytych w rafie i zmieniać je w trakcie nurkowania. Clem jest inteligentny jeden z dwóch, może to zrobić goesintos w głowie.

Podczas bezpieczeństwa przystanku dekompresyjnego, Bubba postanawia wysłać swoją torbę windą z 4000 stóp liny zaczepione na rolce jaskini.silniki elektryczne On jest bardzo dumny z siebie. On wie, że jest w stanie uratować życie tysięcy ludzi. Teraz widzi 23 nurków zaplątane w liny i zastanawia: "Kto do cholery wyszkolonych ci ludzie!?! Cholerne nurków Sissy są brudząc się linię bezpieczeństwa! On słyszał o niektórych nurków technicznych

przy użyciu spadochronu wstać, i uważa, że ??ten użył w czasach armia działa idealny dla superszybkie wspinaczki . On robi notatki na swoim wodoodpornym mini PC, aby przejść do sklepu Army-Navy i kupić używany spadochron dla następnej podróży.

Ale Clem wie, jak rozwiązać problem tych cholernych nurków. On po prostu wydobywa jego łańcuch 8-calowy Poulin widziałem z wodoszczelnym opakowaniu, i odcina linę uwalniając wszystkich nurków. On wie, że dziecko w żółtym bikini będą myśleć o nim jako o swoim bohaterze.

Będąc wyszkolonych nurków technicznych, które są, niech wszyscy nurkowie dostać się na łodzi w pierwszej kolejności. Próbują wejść na pokład, Bubba pierwszy. Teraz Bubba jest 5 stóp, 8 cali i waży 285 funtów. Plus ma 196 funtów sprzętu technicznego. Kiedy kroki na drabinie, a zaskoczy! Pogrążając go z powrotem do wody. Wszystko może pomyśleć, to gal w żółtym bikini ....

Wciąż brnąc w płaskich martwych spokojnym morzu, cała załoga stara się ich na pokład. Ale z całą specjalistycznego sprzętu mają dołączony do nich, wydaje się niemożliwe.
Artykuł dzięki: http://epo-serwis.pl