Pages Menu
Categories Menu

Nurkowanie a zwiedzanie

Nurkowanie a zwiedzanie

Aruba to tropikalna wyspa słynie z białych, piaszczystych plaż i Fronting Ocean Atlantycki. Mimo że jest to mała wyspa, Aruba jest bogaty w historii kultury wraz z różnorodnej przyrody i naturalnego piękna. Więc jeśli można wyciągnąć sobie z dala od plaż warto zwiedzić historię Aruba.

Pierwszych ludzi do migracji do Aruby były Caiquetios, znany również jako Arawak.taśmy aluminiowe 1050a Ich pochodzenie jest od Orinoco Basin w Ameryce Południowej i migracji ze względu na zagrożenia z dziką Carib. Obecność plemion Arawak tysiące lat temu można znaleźć na niektórych nazw miast znajdujących się po wyspie Aruba, takich jak Turibana, Guadirikiri, Camacuri, Andicuri i Bushiri; Wszystkie te nazwy są pobierane z wodzów plemion i wojowników. Oprócz tego, że pozostawiła także pozostałości ich kultury, takich jak ceramiki, fajansu i innych artefaktów w różnych miejscach na wyspie, które można zobaczyć w Muzeum Archeologicznym w Oranjestad lub Muzeów Historycznych Aruby w Fort Zoutman i Willem III Toren która jest latarnia zbudowana w 1869 roku Ta latarnia wykorzystuje lampę naftową i to był pierwszy raz zapalił podczas obchodów urodzin króla Willema III jest. Chociaż nie są liczne wycieczki, które koncentrują się https://mieddent.pl/ przede wszystkim na rodzimej aspekcie Aruba, wciąż istnieją ludzie, którzy są gotowi do świadczenia takich wycieczek.

Można również świadkami ciemny obszar jaskini, rysunki rdzennych plemion i petroglify zwłaszcza w Fontein i Guadirikiri jaskiń położonych w Arikok National Park. Guadirikiri Cave został podzielony na dwa oddzielne pokoje; tymczasem Fontein Cave jest pełen oznaczonych rysunków wykonanych przez Arawak. Oprócz Arikok National Park, który jest domem dla różnych rodzajów dzikich zwierząt, a także oferuje wspaniały widok na wyspę, inne ciekawe miejsca są na przykład Bubali Ptak Baseny, farma motyli, farmie strusi i osioł sanktuarium. Wycieczki do Arikok Parku Narodowego są zwykle wykonywane poprzez wycieczek grupowych jeep, gdyż istnieje wiele utworów brud i szlaków turystycznych tutaj.

Jeśli natkniesz się na obszarze zwanym Hudishibana, będzie można zobaczyć dobrze znane Lighthouse California, który został zbudowany w roku 1912. Latarnia został nazwany statek amerykańskiej nazwie "California", który zatonął u wybrzeży Hudishibana w 1910 roku. to miejsce jest również miejsce na Arubie znanych pięknych tocznych białych wydm i jest popularnym celem wielu wycieczek grupowych.

Istnieje bardzo niewiele wycieczki, które skupiają się wyłącznie na historii Aruba, więc skontaktować się z recepcji hotelu lub dostawcy informacji turystycznej, aby znaleźć najlepsze opcje tras dla łączenia Aruba zwiedzanie i historię.

Artykuł dzięki: Dom dla 20 osób do wynajęcia