Pages Menu
Categories Menu

Nurkowanie a zwiedzanie

Nurkowanie a zwiedzanie

Aruba to tropikalna wyspa słynie z białych, piaszczystych plaż i Fronting Ocean Atlantycki. Mimo że jest to mała wyspa, Aruba jest bogaty w historii kultury wraz z różnorodnej przyrody i naturalnego piękna. Więc jeśli można wyciągnąć sobie z dala od plaż warto zwiedzić historię Aruba.

Pierwszych ludzi do migracji do Aruby były Caiquetios, znany również jako Arawak.osk Gdańsk Ich pochodzenie jest od Orinoco Basin w Ameryce Południowej i migracji ze względu na zagrożenia z dziką Carib. Obecność plemion Arawak tysiące lat temu można znaleźć na niektórych nazw miast znajdujących się po wyspie Aruba, takich jak Turibana, Guadirikiri, Camacuri, Andicuri i Bushiri; Wszystkie te nazwy są pobierane z wodzów plemion i wojowników. Oprócz tego, że pozostawiła także pozostałości ich kultury, takich jak ceramiki, fajansu i innych artefaktów w różnych miejscach na wyspie, które można zobaczyć w Muzeum Archeologicznym w Oranjestad lub Muzeów Historycznych Aruby w Fort Zoutman i Willem III Toren która jest latarnia zbudowana w 1869 roku Ta latarnia wykorzystuje lampę naftową i to był pierwszy raz zapalił podczas obchodów urodzin króla Willema III jest. Chociaż nie są liczne wycieczki, które koncentrują się przede wszystkim na rodzimej aspekcie Aruba, wciąż istnieją ludzie, którzy są gotowi do świadczenia takich wycieczek.

Można również świadkami ciemny obszar jaskini, rysunki rdzennych plemion i petroglify zwłaszcza w Fontein i Guadirikiri jaskiń położonych w Arikok National Park. Guadirikiri Cave został podzielony na dwa oddzielne pokoje; tymczasem Fontein Cave jest pełen oznaczonych rysunków wykonanych przez Arawak. Oprócz Arikok National Park, który jest domem dla różnych rodzajów dzikich zwierząt, a także oferuje wspaniały widok na wyspę, inne ciekawe miejsca są na przykład Bubali Ptak Baseny, farma motyli, farmie strusi i osioł sanktuarium. Wycieczki do Arikok Parku Narodowego są zwykle wykonywane poprzez wycieczek grupowych jeep, gdyż istnieje wiele utworów brud i szlaków turystycznych tutaj.

Jeśli natkniesz się na obszarze zwanym Hudishibana, będzie można zobaczyć dobrze znane Lighthouse California, który został zbudowany w roku 1912. Latarnia został nazwany statek amerykańskiej nazwie "California", który zatonął u wybrzeży Hudishibana w 1910 roku. to miejsce jest również miejsce na Arubie znanych pięknych tocznych białych wydm i jest popularnym celem wielu wycieczek grupowych.

Istnieje bardzo niewiele wycieczki, które skupiają się wyłącznie na historii Aruba, więc skontaktować się z recepcji hotelu lub dostawcy informacji turystycznej, aby znaleźć najlepsze opcje tras dla łączenia Aruba zwiedzanie i historię.

Artykuł dzięki: Dom dla 20 osób do wynajęcia