Pages Menu
Categories Menu

Nurkowanie a niesienie pomocy nad woda

Nurkowanie a niesienie pomocy nad woda

Jeśli grupa edukacyjna podróż jest zobowiązany do Waszyngtonu i wychowawcy chcą rozszerzyć poszukiwania tej grupy w historii naszego narodu, wizyta w Wirginii jest w porządku. Tylko 2 ½ godziny na południe od Waszyngtonu autobusem, Wczesna Historia Ameryki czeka w Colonial Williamsburg i Jamestown Settlement.

W 2007 roku historyczne Jamestown obchodzi swoje 400-lecia osady angielskiej kolonii.http://zaciszeurody.eu W tym roku rozpoczyna się wiele programów żywej historii, które wyjaśniają na początku ery kolonialnej z różnych perspektyw. Nawet po 2007 jest kompletne, wiele z tych programów edukacyjnych i wystaw pozostanie w miejscu tak samotnie student może uczyć się od nich, nawet jeśli nie robią ich odwiedzenia podczas 400. rocznicę.

Wyzwaniem dla każdego edukacyjnego biuro podróży jest jak zrobić wszystkich tych miejsc pracy dla jednej trasy Student Travel. Przez cztery do pięciu całodzienna, trwa zaawansowanego planowania i koordynacji obejmuje wycieczek edukacyjnych highlights Waszyngtonu i Williamsburg Jamestown w jednej trasy - z wieloma uczestnikami.

Oto niektóre z najważniejszych uwzględnić w spółki trasy podróży student Waszyngtonu, Williamsburg Jamestown:

Waszyngton.

grupy Student Travel cieszyć zwiedzanie całej powierzchni Waszyngtonu, który obejmuje miejsc, takich jak The Capitol, The White House, Lincoln Memorial, Sądu Najwyższego, archiwa narodowe i więcej. Studenci mogą również odwiedzić miejsc w Północnej Wirginii, takich jak Mount Vernon i Arlington Cemetery. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych grup podróży student, pokoje są w trzech diament wnętrze korytarza podmiejskim hotelu, z warunkiem 24-godzinna ochrona.

Williamsburg Wirginia

Po dwóch dniach zwiedzania okolicy Waszyngtonu, uczniowie wyruszają na krótki 2 ½ godziny podróż do Williamsburg Virginia doświadczyć epoki kolonialnej z żywą historię o programie edukacyjnym.
Artykuł dzięki: