Pages Menu
Categories Menu

Co jesc by lepiej nurkowac

Co jesc by lepiej nurkowac

Wegańska wakacje jest to fantastyczna okazja, aby oddać i pomóc populacji ssaków, doświadczenie ekologiczny, zdrowy tryb życia i doświadczyć, międzynarodowa, dania wegańskie. Niektóre wegetariańskie i wegańskie przyjazny dla biur podróży m.in. Green Travel Ziemi w Maryland (Zaczęło się ponad dwadzieścia lat temu), Veggie Tours, i warzywa Voyages. Carolyn popularnego zdrowej stronie dziennym "Zdrowe Voyager" jest również rozpoczęcie wegetariańskie i wegańskie programu wycieczek w tym roku. Te wycieczki odwiedzić miejsca takie jak Indie, Nepal, Peru i na Karaibach. Podróżni mogą nawet znaleźć wegańskie rejs. Te wyjazdy są zazwyczaj małe, w liczbach, tak weganie mogą dzielić społeczności i przyjaźni z innymi podróżnymi podobnych poglądach.

Aby dowiedzieć się więcej o tym fascynującym tematem, i wiele innych wegańskich porad podróży, sprawdź "Jak podróżować po świecie jako Vegan" ebook i http://www.traveltheworldasavegan.com

Jestem weganinem i zapalony podróżnik, który odwiedził 5 kontynentów. Chciałbym podzielić się moją porady dla podróżujących wegetarian i wegan.

Mój blog i strona internetowa z cennymi wegańskich porad podróży jest:

Artykuł dzięki: nawodnienia ogrodów tarnów